بلاگ

خواص سنگ زمرد

خواص سنگ زمرد

سنگ زمرد به عنوان “سنگ عشق موفق” شناخته می شود. وفاداری می آورد و سعادت خانگی را فراهم می کند. این باعث افزایش عشق بی قید و شرط، اتحاد و ترویج دوستی می شود. شراکت ها را در تعادل نگه می دارد و در صورت تغییر رنگ می تواند نشان دهنده بی وفایی باشد. زمرد چاکرای قلب را تحریک می کند و اثر شفابخشی بر احساسات دارد. تعادل جسمی، عاطفی و ذهنی را تضمین می کند و هماهنگی را در تمام زمینه های زندگی به ارمغان می آورد.اقدامات مثبت را به همراه می آورد و منفی ها را از بین می برد و توانایی لذت بردن از زندگی را به طور کامل افزایش می دهد.

زمرد توانایی های روانی را افزایش می دهد، روشن بینی را باز می کند و استفاده از ظرفیت ذهنی بیشتر را تحریک می کند. این امر به آگاهی از ناشناخته ها به شناخت آگاهانه، انتقال عقل و خرد کمک می کند. زمرد به تحریک فعالیت و تمرکز در اقدامات کمک می کند. حافظه را تقویت می کند و به مغز ایده و فکر می دهد.

زمرد اختلالات قلب، ریه، ستون فقرات و سیستم عضلانی را درمان می کند. به بهبودی پس از بیماری عفونی کمک می کند، به سینوس ها کمک می کند و چشم ها را تسکین می دهد و بینایی را بهبود می بخشد. اثر سم زدایی بر روی کبد دارد و دیابت و روماتیسم را تسکین می دهد.

 

خواص انگشتر زمرد

     نمونه ای از انگشتر مردانه با سنگ زمرد اصل

 

برای دیدن نمونه های انگشتر با سنگ زمرد روی این لینک کلیک کنید

برای خواندن مطالب و مقالات در مورد سنگ زمرد به انگلیسی روی این لینک کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *