بلاگ

خواص سنگ حدید

حلقه حدید صینی

حدید سنگی درخشان و تیره رنگ است که در سراسر جهان یافت می شود و این سنگ عمدتاً از آهن ساخته شده است که به آن درخشندگی فلزی می دهد. اگرچه حدید که در زندگی روزمره ما مشاهده کردیم، خاکستری تیره است، اما نام آن از عبارت لاتین به معنای “سنگ خونین” گرفته شده است زیرا وقتی به طور طبیعی یافت می شود، از مقداری آهن زنگ زده پوشیده می شود.در روم باستان، حدید یک سنگ مشهور برای اهداف تزیینی بوده است. جواهرات، سلاح و حتی زره تزیین شده با حدید به طور گسترده مورد معامله قرار می گرفتند.

خواص سنگ حدید

به نظر می رسید که رنگ تیره اش ترسناک یا محافظ آن است. سنگ های حدید کدر هستند، مانند سنگ ها قوی و سخت نیست (که در مقیاس سختی 6 – 5 ) و درخشش فلزی قوی دارد.

زمانی که در طبیعت یافت می شود، زبر و قرمز است، اما زمانی که جلا داده می شود، درخشندگی و یک براقی زیبایی را دارد، که آن را در بین جواهرات نیمه قیمتی بسیار محبوب می کند.

درست مثل آمیتیس، این سنگ انرژی زمینی است، و یکی از بهترین سنگ هایی است که می توانید از آن برای مهار قدرت عنصر زمین استفاده کنید تا به شما قدرت بدهد و انرژی های منفی ها را از بین ببرد

 

چرا از کریستال های حدید استفاده می شود؟

انرژی زمینی حدید به این معنی است که می تواند برای تقریباً هر کاری که شامل قدرت عنصر زمین است، مورد استفاده قرار گیرد.

زمین عنصری است که دنیای فیزیکی، پول، تفکر عملی و تصمیم گیری را در بر می گیرد. به طور خاص، حدید یک سنگ خوب برای سازماندهی افکار فرد و توسعه مهارت های تفکر منطقی است.

این یک سنگ مفید برای بهبود مهارت های شما در موضوعاتی مانند ریاضیات، استدلال و بحث، یا حل مساله است. در حقیقت، تفکر منطقی پیش نیاز تفکر خلاقانه است.  اعتماد به نفس کاربر خود را با از بین بردن تمام منفی ها که اغلب درک ما از خودمان را بالا می برد، متعادل می کند.

با استفاده از سنگ حدید، انرژی مثبت بیشتری به زندگی شما وارد می شود.

ویژگی اصلی سنگ حدید را می توان “زمینی” توصیف کرد.

اگر تمایل دارید که ذهن “دمدمی مزاجی” نداشته باشید، در معرض حواس پرتی، عدم تمرکز، یا اضطراب قرار گرفته اید، و یا حتی اگر احساس می کنید که قدرت تخیل قوی نیاز دارید، این سنگ می تواند می تواند یک سنگ کامل برای شما باشد.

 

قرار دادن حدید در اطراف خانه شما یک راه عالی برای برطرف کردن انرژی های منفی ها است، به خصوص اگر شما این احساس را داشته باشید که خانه شما در مسیر نوعی انرژی منفی قرار دارد

قرار دادن سنگ حدید در نزدیکی درها یا پنجره ها انرژی هایی که به خانه تان وارد می شوند را تصفیه و خنثی خواهد کرد. بسیاری از افرادی که بر این باورند خانه های آن ها گرفتار خاطرات بد و موجب ضربه روحی آنها شده است، از قرار دادن سنگ حدید در خانه برای “کشیدن” انرژی های منفی باقیمانده استفاده می کنند.

اگر از کابوس رنج می برید (یا همسرتان این مشکل را دارد)، سنگ حدید را در بستر و تخت یا بالش خود قرار دهید، تا انرژی های منفی که باعث ایجاد کابوس می شوند را دفع کنید.

حلقه حدید طلایی

حلقه سنگ حدید با رنگ های طلایی , نقره ای و مشکی

 

 

برای دیدن نمونه های حلقه های سنگ حدید به این لینک مراجعه فرمایید

2 دیدگاه در “خواص سنگ حدید

  1. Mozhdeh گفت:

    ممنون از تفسیر زیباتون در مورد سنگ حدید من اطلاعاتی در موردش نداشتم
    لطفا در مورد کارایی و خواص سنگها بیشتر مطلب بزارید

    1. 132854 گفت:

      سپاس از لطفتون . حتما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *